Особливості сільськогосподарських причіпних обприскувачів

Обприскувачі — це машини, які використовуються для розпилення рідин будь-якого виду з метою підживлення сільськогосподарських культур і захисту їх від відомих шкідників, таких як бур’яни та комахи. Сільськогосподарські причіпні обприскувачі https://lvivagromash.com/obpryskuvachi ідеально підходять для розпилення води, засобів для знищення бур’янів, матеріалів для підвищення врожайності, хімікатів для боротьби зі шкідниками та виробничих інгредієнтів.

Сільськогосподарські обприскувачі застосовують гербіциди, пестициди та добрива для сільськогосподарських культур. Причіпні обприскувачі — це обприскувачі, що прикріплюються до трактора — це обприскувачі для сільськогосподарського використання. Вони, як правило, мають ємність бака від 150 галонів до 500 галонів. Насос обприскувача приводиться в дію гідравлічним двигуном, з’єднаним з валом відбору потужності. Причіпні сільськогосподарські обприскувачі довговічні. Вони майже не потребують технічного обслуговування і можуть прослужити все життя.

Історія розвитку причіпних обприскувачів

Як правило, обприскувачі використовуються для розпилення інсектицидів на посіви сільськогосподарських культур для захисту їх від комах і мікробів. Самохідний обприскувач для сільськогосподарського використання був винайдений в 1947 році Реєм Хейгі, Лоуа і Кларіаном. Сьогодні хімікати розпилюються за допомогою різних типів обприскувачів, таких як обприскувачі з ручним керуванням, обприскувачі коромислового типу та обприскувачі, встановлені на тракторі. Найчастіше фермери віддають перевагу сільськогосподарським причіпним обприскувачам.

Особливості сільськогосподарського причіпного обприскувача

  • Особливістю сільськогосподарських причіпних обприскувачів є їх надійність.
  • Баки зазвичай виготовляються з УФ-стабілізованого поліуретану товщиною 6 мм.
  • Крім того, причіпні обприскувачі мають індикатор рівня заповнення, який забезпечує 10% запас на переповнення.
  • Агрегати також оснащені зливним відстійником для легкого зливу.
  • Вони оснащені вбудованими фільтрами і зливними клапанами для запобігання засміченню.
  • Насос захищений окремими основами, а ручний шланг обертається навколо кінця цистерни.
  • Є швидкознімний ремінь з храповиком, який кріпиться до 3-точкової рами навіски з кріпленнями штанг і опорною стійкою.
  • Найкраще в сільськогосподарських причіпних обприскувачах те, що вони більш ефективні, ніж ручні обприскувачі і практичні для великих фермерських господарств.

Робота причіпних обприскувачів

Тракторний обприскувач кріпиться до трактора. Вал відбору потужності трактора приводить в дію насос; рідина всмоктується в обприскувач і виводиться через нагнітальні трубопроводи або штангу обприскувача через нагнітальні трубопроводи. Штанги обприскувача можуть регулюватися таким чином, щоб їх можна було розташувати відповідно до висоти посівів, на яких необхідно розпилювати хімікати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *