Шукаєте надійні змішувачі для дому — обирайте Grohe

Щодня через протікання змішувачів у ванній та кухні стається десятки затоплень квартир та будинків. Вода псує ремонт, меблі, побутову техніку та стосунки із сусідами знизу, яких також підтоплює. Передбачити протікання неможливо, але можна знизити ризики, встановивши якісну інженерну сантехніку та крани. Пересічним покупцям складно розрізнити латунну запірну арматуру від силумінової, бо обидва варіанти покриті хромом чи нікелем. Тому ми радимо обирати моделі перевірених виробників. Серед виробників змішувачів таким є німецький бренд Grohe.

Чим особливі змішувачі Grohe?

Компанія Grohe виготовляє запірну арматуру з 1936 року та є одним із кращих виробників у світі. Інженери та технологи бренду протягом багатьох десятиліть створюють технології, що покращують життя людей та допомагають зберігати найцінніший ресурс — воду. Чим же особливі крани цієї компанії?

  • Уся запірна арматура бренду виготовлена із латуні — безпечного сплаву, що легко витримує постійні перепади температур та тиску;
  • Латунні елементи покриті нікелем або хромом. Це міцні покриття, які захищають корпус від іржі;
  • Усі одноважільні крани цієї компанії оснащені керамічними змінними картриджами. Керамічні пластини значно міцніші та безпечніші за гумові, адже не стираються та не впливають на смак чи хімічний склад води;
  • Душові системи Грое мають унікальні режими роботи, а лійки оснащені силіконовими форсунками для легкого видалення вапнякового нальоту;
  • У каталозі бренду є різні типи запірної арматури: для раковини та кухонної мийки, для ванни чи душової системи, для біде чи гігієнічного душу. 

Ще одна перевага німецького обладнання — лаконічний, продуманий дизайн. Вони створюють зручні та стильні крани, які пасують до більшості сучасних інтер’єрів. А ще вони доступніші за більшість аналогів від топових європейських виробників. Якщо ви шукаєте крани чи душову систему, що служитиме понад 10 років без протікання — обирайте моделі Грое. 

Як обрати зручний змішувач?

У каталозі змішувачів Grohe (перегляньте тут https://www.santechshara.ua/santehnika/smesiteli/producer_grohe/) є моделі для будь-яких об’єктів. Якщо ви хочете замінити старий кран на кухні чи біля раковини — обирайте врізні моделі з аналогічною системою підключення. Ви зможете замінити запірну арматуру за допомогою розвідного ключа навіть без допомоги майстра. 

Якщо ви шукаєте змішувач для ванни, радимо обрати настінну душову систему. Вона монтується на місце старого крана та виконує його функції. Але завдяки верхній лійці ви зможете комфортно приймати душ, стоячи у ванні. Якщо ж ви плануєте капітальний ремонт із заміною плитки, радимо обирати інженерну сантехніку прихованого монтажу. Такі системи мають кращий вигляд в інтер’єрі та служать довше, адже основні їх компоненти заховані у стіні. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *