Українська вишиванка – це символ українського народу

Кожна культура і нація мають свій традиційний одяг. Українці пишаються своїми вишиванками, які несуть у собі глибокий автентичний, патріотичний зміст, мають вишукані візерунки та яскравий вигляд.

Останніми місяцями одяг з українською символікою, зокрема вишиванки футболки чоловічі, є на вершині популярності в Україні та за кордоном. Гармонійно поєднуючи в собі красу, природність і комфорт, український одяг можна носити як святковий, так і повсякденний.

Історія походження вишиванки

Дослідження свідчать, що скіфи (VII ст. до н. е. – III ст. до н. е.) – давній кочовий народ, який проживав на території сучасної України, носили вишитий одяг: туніки з довгими рукавами, довгі штани, пояси. Скіфи використовували різні візерунки як обереги, тому прикрашали вишивкою одяг і зброю, ритуальні предмети (пов’язані з їхніми язичницькими віруваннями та міфологічним мисленням), шоломи, щити.

Потім традиція вишивати одяг помандрувала далі в часі. В XI столітті в Київській Русі існувала школа, де дівчата вчилися вишивати сорочки сріблом і золотом. Протягом 15-19 століть іноземні мандрівники згадували про красу та самобутність вишиванок землі, яку ми сьогодні називаємо Україною. Десятиліттями жінки з усіх верств суспільства вишивали сорочки для всієї родини.

Українська вишиванка – це символ українського народу

Лише в другій половині 20 століття почалося масове виробництво, і зараз кожному доступна вишиванка для дівчинки купити київ, як ручної, так і машинної роботи.

Де сьогодні купувати українські вишиванки?

Оскільки українська вишиванка в нинішній час являє собою не тільки вишуканий та зручний одяг, але й національний ідентифікатор, яким пишається кожен українець, то і попит на неї маємо відповідний. Якщо ви вирішите купити вишиванку в Україні, ось кілька речей, на які потрібно звернути увагу при виборі магазину:

  • наявність стильного та функціонального сайту з усією необхідною інформацією;
  • детальний опис усіх моделей та позицій з наявністю розмірної сітки;
  • позитивні відгуки клієнтів, які вже зробили покупку;
  • уважний та ввічливий сервіс технічної підтримки, тощо.

На сайті інтернет-магазину https://ukrmoda.ua/ ви зможете зустріти усі ці переваги, і не тільки. Обов’язково ознайомтеся з асортиментом представленої продукції та оберіть те, що залишає теплий слід у вашій душі. Купуючи якісну вишиванку в надійному інтернет-магазині, ви наближуєте перемогу своєї країни хоча б вже тим, що дозволяєте національним орнаментам на вишиванці відкрито заявити усім: я – українець!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *