Як обрати найкращу криптовалютну біржу?

Припустимо, ви вирішили купити криптовалюту в Україні та почати торгувати нею для отримання прибутку. Чи знаєте ви, що для початку вам необхідно знайти надійну та ефективну криптобіржу? Так чи інакше, ми тут, щоб вам у цьому допомогти.

Безпека та захист

Незважаючи на велику кількість технологічних інновацій, які зараз оживають, правда полягає в тому, що криптовалютна індустрія все ще молода – і схильна до помилок. Однією з найбільших проблем, що впливають на біржі, є хакерські атаки. Жодна біржа не застрахована від кібератак і порушень безпеки. Тим не менш, ви повинні бути обережними, довіряючи своє цифрове майно платформі, яка відома як особливо вразлива і схильна до крадіжок.

Для початку варто звернути увагу на те, наскільки серйозно біржа приділяє увагу своїм протоколам безпеки. Наприклад, хороша криптоплатформа пропонує двофакторну аутентифікацію, а також надійні заходи безпеки від фішингових атак та інших спроб крадіжки. Деякі платформи також підтримують біометричний вхід.

Перевірте кількість монет, якими ви можете торгувати

Вибираючи хорошу криптовалютну біржу, ви, як правило, шукаєте платформу, яка підтримує найбільш популярні криптовалюти, такі як BTC і ETC. Оскільки існує понад 20 000 криптовалют, надзвичайно важливо, щоб відомі брокери належним чином перевіряли свої пропозиції. Ви також захочете дізнатися про різноманітність доступних інвестиційних та торгових функцій. Оскільки криптовалютні біржі стають все більш складними, їх пропозиції розширилися не тільки до токенів і монет, але і до додаткових продуктів, таких як ET, ф’ючерсні контракти, токени з кредитним плечем і багато іншого.

Дізнайтеся, яка підтримка існує для фіатної валюти

Є деякі торгові платформи, які не пропонують підтримку фіатної валюти. Якщо ви плануєте торгувати криптовалютою за долари США, наприклад, важливо переконатися, що біржа, яку ви використовуєте, пропонує підтримку фіатних валют, щоб ви могли задавати питання і відчувати себе спокійно з вашим вибором.

Переконайтеся, що є достатня ліквідність

Простіше кажучи, криптовалютна ліквідність – це легкість, з якою ви зможете обміняти криптовалюту на фіат і навпаки, без значного впливу на ціну вашого активу. Чим швидше ви можете продати актив якомога ближче до ціни, яку ви запитуєте, тим більш ліквідною вважається біржа.

Тоді ви будете шукати платформу зі здоровим рівнем ліквідності, де користувачі можуть здійснювати транзакції швидко і економічно ефективно. Хочете знати, як оцінити ліквідність криптобіржі? Один з найпростіших і найшвидших способів зробити це – перевірити минулий 24-годинний обсяг торгів на будь-якій біржі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *