Як вибрати найкращий ноутбук

Якщо ви знаходитесь в пошуках та переглядаєте різні ноутбуки, ви можете відчути себе трохи розгубленим від кількості варіантів. Зрештою, на ринку представлений величезний вибір моделей, а виробники обладнання випускають десятки нових моделей щороку.

Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно докладно розглядати кожен ноутбук, тому що ви можете швидко звузити свій вибір, поставивши кілька питань про те, чого ви хочете від свого майбутнього ноутбука.

Враховуйте портативність та потужність

Кожен ноутбук – це компроміс між портативністю та потужністю, і всі вони різняться за тим, де вони проводять цю лінію. Швидша і потужніша машина вимагає більших внутрішніх компонентів і більше місця для їх охолодження, що означає, що сам по собі ноутбук буде більшим, важчим і буде більше розряджати батарею, ніж менш потужна модель.

Зі зростанням потужності портативних комп’ютерів за останні кілька років цей компроміс став менш актуальним. Сьогодні пристойні процесори та графічні чіпи поміщаються у тонкі корпуси ноутбуків. Тим не менш, якщо вам потрібен ноутбук, здатний виконувати найскладніші завдання – перш за все, ігри та редагування відео – він має бути відносно громіздким.

Як вибрати найкращий ноутбук

Іншим очевидним фактором, що впливає на портативність, є розмір екрану, який зазвичай вказується першим у характеристиках ноутбука. Вибирайте екран більше, і у вас буде більше місця для таблиць Excel та фільмів Netflix. Вибравши менший екран, ви отримаєте те, що легко засунути в сумку. Дисплеї ноутбуків зазвичай варіюються від 11 до 17 дюймів.

Ви можете знайти ноутбуки https://expertonline.com.ua/ що підходять для будь-якої точки шкали портативності та потужності, тому вам потрібно вирішити, що для вас найважливіше. Скільки часу ви витрачатимете на перенесення ноутбука з місця на місце? Чи має він довгий час працювати без підзарядки? Наскільки інтенсивно ви хочете використовувати його? Дайте відповідь на ці питання, і ви зможете швидко скоротити список відповідних варіантів.

Виберіть операційну систему

Ви можете вибрати операційну систему для ноутбука з наступних:

  • Windows;
  • MacOS;
  • Chrome OS (трапляється досить рідко).

Всі вони швидкі, стабільні, безпечні та надійні. Кожна операційна система має свої плюси і мінуси, і складно скласти їх об’єктивний рейтинг. Зрештою, більшість людей вважають за краще вибирати те, з чим вони вже знайомі, що може полегшити вибір нового ноутбука.

Windows залишається найпопулярнішою із трьох, що також означає, що вона є найбільшою мішенню для шкідливих програм та вірусів, тому переконайтеся, що у вас встановлена ​​надійна система безпеки (вбудовані засоби захисту підійдуть для більшості користувачів). Оскільки пристрої на базі Windows випускають багато виробників, у вас буде ширший вибір моделей ноутбуків — стандартні ноутбуки, складні ноутбуки, які можуть використовуватися як планшети, і багато іншого.

Як вибрати найкращий ноутбук

У macOS від Apple більш висока репутація в плані стабільності та безпеки, і вона поставляється з безліччю програм, від офісних програм до інструментів для створення музики. З іншого боку, вибір моделей ноутбуків менший, а ціни, як правило, вищі. Ця ОС добре поєднується з іншими пристроями Apple (від iPhone до HomePod), але не так добре – з гаджетами інших виробників.

Chrome OS — це, по суті, лише веб-браузер Chrome, тому ви обмежені веб-застосунками (тут немає Microsoft Office або Adobe Photoshop), але це також означає, що легка, обтічна ОС не вимагає особливого обслуговування. Chromebooks під керуванням Chrome OS доступні в різних варіантах дизайну і зазвичай мають конкурентоспроможну ціну.

Зверніть увагу на процесор

Переглядаючи ноутбуки в місцевому магазині або в інтернеті, ви побачите цілу низку технічних характеристик, але не варто занадто хвилюватися через дрібний шрифт. Просто подивіться на ціни, які часто підкажуть вам, які комп’ютери потужніші за інші. Тим не менш, корисно знати трохи про те, з чим ви маєте справу.

Центральний процесор, також відомий як ЦП або просто процесор, — це мозок комп’ютера, який керує всіма обчисленнями, які проходять через схеми ноутбука. Щоб дізнатися, наскільки потужним є центральний процесор комп’ютера, зверніть увагу на тактову частоту (у гігагерцах), тобто те, як швидко він працює. Також звертайте увагу на кількість ядер, які є міні-процесорами: більше ядер означає більшу кількість одночасно виконуваних процесів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *