Волинянка Марина Мажула: «Після срібла в Токіо спробую взяти золото в Парижі»


Волинянка Марина Мажула: «Після срібла в Токіо спробую взяти золото в Парижі»

Волинянка Марина Мажула: «Після срібла в Токіо спробую взяти золото в Парижі», фото-1

У почесної жительки Ратнівщини — ​знаменитої спортсменки­візочниці Марини Мажули, яка брала участь у Паралімпіаді 2020 і посіла друге місце, — ​бойовий настрій і мрії про найвищу нагороду

Новина про те, що наша землячка у передостанній день Ігор у Токіо поповнила «скарбничку» нагород української збірної, зайнявши друге місце у веслуванні на байдарці­одиночці у класі KL1, була особливо приємною для мешканців села Замшани. Саме тут живе найпалкіший уболівальник Марини — ​її чоловік Володимир Мажула, саме звідси розпочалася її дорога у великий спорт.

Волинянка подолала дистанцію 200 метрів за 54,805 секунди, поступившись німкені Едіні Мюллер 0,847 секунди. Але Марина здаватися не збирається

З дитинства вона мусила боротися з важкою хворобою, але, попри інвалідність, зуміла реалізувати свої здібності у житті.

— Це моя перша паралімпійська медаль, і вона, мабуть, з усіх нагород, що в мене є, ​найголовніша. Я продовжуватиму тренуватися далі й готуватися до наступних ігор у Франції (Париж) 2024 року. Будемо сподіватися, що саме там зможу здобути золото для нашої країни, — ​каже спортсменка.

Історію про те, як Марина стала замшанівською невісткою, наша газета вже публікувала. З Володимиром вони познайомилися в Саках у санаторії, де обоє проходили реабілітацію. Красива, чорнява, з довгою косою, весела і непосидюча дівчина усіх дивувала силою свого характеру. З дитинства вона мусила боротися з важкою хворобою, але, попри інвалідність, зуміла реалізувати свої здібності у житті. Марина чудово малює, фотографує, але найбільших успіхів досягла саме у спорті.

Мажули були організаторами й учасниками усіх фізкультурно­оздоровчих фестивалів, які проводилися на Волині для людей з інвалідністю. Вони своїм прикладом доводили, що й на візках можна жити активно і цікаво.

У березні 2017 року Марина вперше випробувала свої сили в параканое.

З того часу вона стала дворазовим чемпіоном світу, дворазовим переможцем кубка світу та чотириразовою чемпіонкою України у байдарці­одиночці на дистанції 200 м (клас KL1) серед спортсменів з ураженнями опорно­рухового апарату. Безперечно, перелік здобутків нашої землячки буде продовжуватися й надалі. За це ми щиро вболіваємо і тримаємо кулаки!

Источник: 0332.ua

Seksuel pr?station kan bem?rke, at Kontroller min kilde Resultatet af Erectile dysfunktion ED er erektion for oget blod, blod til Erectile dysfunktion ED

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *