[ad_1]

Міністр оборони США заявив, що США підтримуватимуть Україну «стільки, скільки буде потрібно»., фото-1

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив у понеділок, що Вашингтон налаштований підтримувати Київ “стільки, скільки буде потрібно” повідомляє Дейком.

Остін, відповідаючи на запитання ЗМІ про Україну під час спільної прес-конференції в Джакарті зі своїм індонезійським колегою, сказав, що «важко передбачити, як все буде розвиватися і в які терміни, але ми в цьому підтримуємо Україну як скільки потрібно».

США зосереджені на підтримці України, а Україна на тому, щоб «переконатись, що вони роблять усе, щоб повернути кожен дюйм своєї суверенної території», додав він.

Остін також сказав, що вірить, що Україна буде готова до боротьби протягом зимових місяців і перебуватиме в «набагато кращому стані, ніж їхні супротивники» завдяки підтримці, яку надають США.

Остін перебуває в Індонезії, щоб зустрітися з високопоставленими військовими. На прес-конференції Остін сказав, що США є «пишаються партнером» Індонезії, оскільки дві країни «працюють разом, щоб просувати наше спільне бачення вільного та відкритого Індо-Тихоокеанського регіону».

Матеріал опублікований за темою:

  • Міністр оборони США підтвердив підтримку України після вибуху в Польщі
  • Міністр оборони США «дуже підбадьорений» захопленням українцями Лімана
  • Глава Пентагону попередив про «небезпеку безладу»

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *