[ad_1]

У ВОЛИНСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛИ СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ЗАКЛАДАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Про хід виконання регіональної програми цивільного захисту населення і територій області у 2021 році, а також стан пожежної безпеки у закладах освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту йшлося під час робочої наради, яка відбулася 17 серпня в головній адмінбудівлі краю.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка нараду із представниками структурних підрозділів ОДА, ДСНС України у Волинській області та територіальних громад провів його перший заступник Сергій Мовенко.

«Організація та забезпечення пожежної безпеки в закладах з масовим перебуванням людей – наше з вами першочергове завдання, яке ми повинні виконувати заради життя та здоров’я громадян», – звернувся до учасників засідання Сергій Мовенко.

Відтак, присутні обговорили проблемні питання, що виникають під час забезпечення належних умов пожежної безпеки у закладах соціальної сфери та запропонували шляхи їх вирішення. Зокрема, як доповів начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій головного управління ДСНС України у Волинській області Руслан Яручик, під час перевірок закладів масового перебування громадян було виявлено ряд порушень, однак, наразі на Волині працюють над їх усуненням.

«Хочу позитивно відмітити чотири територіальні громади області, у закладах освіти яких на 90-100 % дотримані усі вимоги щодо пожежної безпеки», – зазначила начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна.

Йдеться, зокрема, про Боратинську, Дубівську, Заболоттівську та Колодяжненську територіальні громади.

Також учасники засідання обговорили стан виконання у цьому році регіональної «Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Волинської області на 2021-2025 рр». Відтак, присутні підсумували, що уже зроблено у рамках програми, та окреслили подальші кроки її виконання.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *